Logo strony
O FIRMIEPROJEKTOWANIEOPROGRAMOWANIEKONTAKT

CAD
TelCAD 2002
SanCAD 2002

CAD/GIS

Od roku 1992, czyli praktycznie od początku działania naszej firmy istniał zespół informatyków zajmujący się tworzeniem oprogramowania. Początkowo prace tego zespołu skupiły się na przygotowaniu aplikacji pracujących w środowisku Autodesk AutoCAD. Powstał pierwszy system specjalizowanych aplikacji dla projektowania telekomunikacyjnego znanych jako Telsystem Menu.

Produkt został bardzo dobrze przyjęty przez firmy projektowe i wykonawcze, a także stał się pomostem do wdrożenia nowoczesnego systemu paszportyzacyjnego PasTEL (firmy Computerland) w Telekomunikacji Polskiej.

Od roku 1996 sytem wspomagania projektowania dla telekomunikacji uzyskał nazwę handlową TelCAD.Produkt z prostej aplikacji wpomagającej projektowanie drogą ewolucji doszedł do poziomu wielomodułowego systemu umożliwiającego kompleksowe projektowanie w telekomunikacji.


Doświadczenie produkcyjne zdobyte przy tworzeniu systemu TelCAD pozwoliło na wprowadzenie nowego systemu projektowego - SanCADa. SanCAD przeznaczony jest do wspomagania projektowania sieci zewnętrznych: wodociagowej, kanalizacyjnej i gazowej.


Aktualnie nie prowadzimy dystrybucji oprogramowania